Emirdağ Erotik Masaj Di̇la

Emirdağ erotik masaj uygulamalarının en keyifli olanlarından biri de Aromaterapi oluyor. Aromaterapi yapılacak en hafif uygulamalardan biri olma özelliğine sahiptir. Çok hafif, bedeni harika hissettirecek bir uygulamadır. Bu uygulamanın bir diğer özelliği de yapılırken çok çeşitli yağlar ve bitki özlerinin kullanılması oluyor.

Emirdağ fantezili masaj

Defne yağı, zeytinyağı, kekik yağı, kakao yağı gibi birçok güzel kokulu ve olumlu etkileri bulunan yağlar uygulama için kullanılmaktadır. Uygulamayı yapan masör veya masöz bu yağları hangi bölgelere kullanacağını çok iyi bilir. esnasında her yağın uygulama bölgesi farklıdır.

Tercih edilen uygulamalardan biri de Thai uygulamaları oluyor.

Emirdağ ateşli masaj

Thai uygulamaları insanlar için sert olan uygulamalardan bir diğeridir. Genelde Tayland’da yaygın şekilde yapılsa da Türkiye’de de bu uygulamayı düzenli şekilde yapan masaj merkezleri yer alıyor. Emirdağ erotik masaj . Uygulama yarı sert bir zemin üzerinde bir saat gibi bir sürede tamamlanıyor. Özel olarak eğitim almış normal masöz ve masörlerden farklı kişiler yapıyor. Uygulamanın tekniği de farklıdır. Yoğun olarak sert ve kas hücrelerini çalıştırır nitelikte bir uygulamadır.